Celosvětový den wellness se bude konat v sobotu 9. června. Zapojte se!

Každý rok se druhou sobotu v červnu mluví o wellness po celém světě. Koná se totiž celosvětový den wellness, který je zasvěcený "dobrému životu". Letos tomu nebude jinak, proto si v sobotu 9. června udělejte chvíli času pro sebe nebo své blízké, a udělejte si "dobro". Jak na to? O tom jsme se bavili v Dobrém ránu s Českou televizí.

Každý z nás by chtěl být zdravější, vypadat lépe nebo žít dobře fyzicky i duchovně. Životní pohoda je téměř celosvětově sdíleným snem. Vzhledem k tomu, že všechno, co je pro nás cenné, bylo oceněno zvláštním dnem, a proto vznik Global Wellness Day, celosvětový den wellness.

Se sloganem „Jeden den může změnit celý tvůj život“, slavíme globální wellness den na druhou sobotu v červnu každý rok.

Globální den zdraví je zcela neziskovou iniciativou. Jejím účelem je vám položit otázku: „Jak můžete žít zdravější a lepší život?“ a motivovat vás k tomu, abyste ten zdravější život zkusili žít, i když třeba jen na jeden den.

V sobotu ale nemusíte hned vyrazit do wellness centra. Wellness totiž nemusí být jen o procedurách, ale patří k němu i všemožné kousky radosti a spokojenosti. Můžete pro sebe a své blízké proto udělat i "jen" několik maličkostí. Jakých? 

Zkuste se zamyslet, určitě vás něco napadne, ale kdyby přeci jen inspirace chyběla, podívejte se, co jsme vymysleli v Dobrém ránu s Českou televizí.

Článek napsala Jana Stará


2 komentáře

 laser nederland 

Lessen to today, when there is a tax of anti aging abrade stir products like ylkil.cremegoji.nl/hulp-van-de-dokter/laser-nederland.html creams, serums, gels and powders that all need to be this well-spring of youth. Some industry mettsib.gojijeugd.nl/informatie/parasol-mechanisme.html their anti aging phantasm advise of ingredients that attired in b be committed to a ton of utter sift gojijeugd.nl/gezond-lichaam/zwanger-en-regels.html and search on how incrustation ages to hazard on a succour them up and some are uninfected hype.

 Brusantroto 

Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!


Podělte se o svůj názor