Wellness kurzy

Wellness council

Wellness council

  6. prosinec 2018,  18:45 ,  Naživo, Václavská 12a, Brno
Zkoušíte žít dobře a zdravě? Hledáte radost a spokojenost? Víte, jaké to je být v pohodě, i jaké to je být v nepohodě? Ocenili byste bezpečný prostor, kde se navzájem budeme inspirovat a motivovat? 

Wellness council je prostor pro setkávání těch, kteří chtějí každý svůj den udělat lepší, zdravější, efektivnější, veselejší... a ocení na své cestě společnost.

 Mám zájem o tento kurz!

Nabídneme vám prostor ke sdílení a objevování toho, co dobrý a zdravý život znamená právě pro vás. Pokaždé si odnesete i jeden úkol na doma, dávku inspirace a motivace od ostatních a minimálně jednu konkrétní techniku pro svou psychickou a fyzickou pohodu.  

  • Věříme, že sdílení příběhů je bezpečná cesta, jak si uspořádat priority, mapovat svou osobní historii a zkušenosti. Příběhy nás inspirují a vybízejí k akci.

  • Věříme, že každý den můžeme prožít opravdově, spokojeně a upřímně, a že často stačí udělat jen malou změnu a můžeme být živější a zdravější.

Setkávat se budeme jednou měsíčně po celý rok a projdeme 12 témat, která souvisejí se zdravým a spokojeným životem. KDY, KDE, JAK?

Budeme se potkávat jednou měsíčně v příjemných prostorách Naživo na Václavské 12a, Brno.

V tuto chvíli jsou známé následující termíny:

15.2. (DECH) , 15.3. (SMYSLY), 19.4. (VÝŽIVA), 24.5. (POHYB), 14.6. (POCITY), 19.7. (MYŠLENKY), 2.8. (HRA A PRÁCE), 13.9. (KOMUNIKACE), 18. 10. (INTIMITA), 15. 11. (HLEDÁNÍ SMYSLU), 6. 12. (TRANSCENDENCE)

O dalších termínch vás budeme informovat s předstihem.


Začínáme v 19:00, konec ve 20:30 hod.

Přijďte prosím ale už v 18,45, ať můžete s klidem a teplým čajem v dlaních najít své místo a začneme společně v daný čas.

Aktuální časy a místa konání najdete na Facebooku.


Pokud plánujete dorazit, rezervujte si místo tady: Additional Info
Skupina bude vždy otevřená pro max. 15 účastníků.

V případě dotazů pište na jana@wellcome.cz

 

CO S SEBOU?

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, v zimních měsících klidně i oblíbený svetr na chvíle relaxace. Potřebné pomůcky i malé pohoštění je zajištěno.

 

CO ZA TO?

Cena jednoho setkání je 300 Kč. Platí se v hotovosti na místě.

Wellness kruh je otevřená akce, na kterou můžete přijít jen jednou nebo opakovaně, jak máte chuť, čas nebo náladu. Ale možná už jste si vyzkoušeli, že největší pokrok je založen na pravidelné praxi. Proto chceme ty, kdo se rozhodnou absolvovat všechna setkání, motivovat výhodnou permanentkou

Cena celoročního setkávání je 2200 Kč za 12 setkání. Platba po domluvě s lektorkami.

 

S KÝM SE SETKÁTE?

http://stonerpros.com/ je lektorka zkušenostně-reflektivního učení a wellness koučka, která se za studiem spokojeného a radostného života vydala daleko do světa a zpět. Baví ji objevovat různé techniky a principy, které dělají všední den zajímavějším a zdravějším. Říká tomu read here a baví ji to natolik, že o tom přednáší v Brně na Masarykově univerzitě a dělá kurzy všude možně. Více na writing about me dating site

“Každý den začíná pro nás všechny stejně. Probudíme se. Příběh, který se začne odvíjet hned potom, je pro každého z nás jiný. Já znám ta obecná pravidla, podle kterých naše těla a dny fungují, a o to víc mě vždy fascinuje, když se s Evou lidé zastaví a začnou “jen tak” vyprávět o tom jejich dni. Pod jejím laskavým vedením nechají nás ostatní nahlédnout do svých příběhů. Tehdy se obecná pravidla stírají s radostmi a strastmi běžného dne, vědecké poučky už nejsou jedinou pravdou a ke slovu přichází lidská přirozenost a moudrost.” ~ Jana


dating profile essay samples se profesně věnuje vzdělávání, zajímá ji autorská tvorba i příběhy v rozmanitých podobách. A také otázka, jak se udržet v dobré kondici. Přes dramatickou výchovu se dostala k psychosomatickým disciplínám a zájem o příběhy a jejich potenciál ji přivedl k fat naked ebony girls. Více na councilvsisce.blogspot.cz

“Prostřednictvím příběhů a poradních kruhů se pořád učím, jako facilitátorka i jako posluchačka. Dozvídám se toho spoustu o druhých, ale snad ještě více sama o sobě. Věřím, že empatie, na které kruhy stojí, je nezbytná nejen pro bezpečné sdílení, ale hlavně pro naši duševní pohodu a ukotvení v tomto světě.

Na společná setkání se moc těším. Já vždycky musela zkoumat a objevovat, jaký pohyb vyhovuje mému nesportovnímu založení, a ověřila jsem si, jak je pro mě motivující přítomnost těch, kteří jsou ve svém těle jako ryba ve vodě, tak jako Jana.” ~ Eva


Co na kruh a wellness říká Karin, která už s námi něco zažila?

“Wellness workshopy v podaní Jany sú obohacujúcim zážitkom, ktorý pohladí telo i dušu. Janin profesionálny prístup a orientácia v problematike wellness dodávajú samotným workshopom kvalitu a vytvárajú bezpečný priestor. Poradné kruhy sú krásnym nástrojom pre zdieľanie, inšpiráciu a vytvárajú príjemný priestor na spojenie sa so sebou i s druhými. Kombinácia wellness a poradných kruhov, ktoré vyrástli v myšlienku WELLNESS COUNCILU, má krásny potenciál a ja už sa teším až Janu a Evu uvidím spoločne v akcii.” Mám zájem o tento kurz!


 Zpět na seznam kurzů