O wellcome.cz

Wellcome.cz je webo wellness, který pro vás píše Jana Stará.building wellness

Jana je lektorka a wellness koučkaa jejím cílem je přidávat lidem do života trochu radosti a spokojenosti. Tak zjednodušeně definuje wellness, které je tématem nejen jejího psaní, ale i jejího osobního a profesního života.

Nejčastěji Janu potkáte na kurzech nebo při přednáškách v Čechách i mimo ně, případně ji můžete potkat na Masarykově univerzitě v Brně, kde právě dokončuje disertaci. Tématem jejího výzkumu je wellness, konkrétně dlouhodobá změna životního stylu metodami zážitkového/zkušenostně reflektivního učení.

Chcete o Janě vědět víc?

Podívejte se na její profil na LinkedIn

 

Na tomto webu, v kurzech a prostě všude budeme vycházet z konceptu wellness podle Johna Travise, protože naším tématem je v nejširším pojetí sám život, a to by se pak velmi jednoduše mohlo stát, že budeme mluvit o všem a v podstatě o ničem.

Proto vycházíme z 12 dimenzí wellness, 12 základních témat, přes která se postupně dostáváme hlouběji než za klasické „Měli byste jíst zdravě, pravidelně se hýbat a u toho se usmívat.“

Zajímá vás, o jaká témata se jedná?

Podívejte se, co je to wellness

 

Cílem těchto stránek je jednak vysvětlit, co to wellness opravdu znamená, protože toto slovo v Čechách používá kde kdo, aniž by věděl, že to neznamená (jen) vířivky a sauny.

Druhým úkolem je vám poskytnout dostatek informací a inspirace k tomu, abyste i vy začali žít zdravě, dobře a spokojeně. K tomu však nestačí si přečíst jeden článek, proto aktivně diskutujte, ptejte se a zkoušejte. A nenechte uniknout žádné novinky, termíny kurzů ani poslední příspěvky.

Buďte v obraze.

s903 xanax green bars

 

Už jsme to nakousli, číst články o zdraví nestačí. Proto pořádáme různé přednášky, workshopy a semináře, kde se můžete sejít s ostatními lidmi, kteří stejně jako vy hledají ten svůj způsob zdravého života. V kurzech pak můžete vše, co se na těchto stránkách dozvíte, zkoušet na vlastní kůži. To vše pod vedením zkušených lektorů a s úsměvem na rtech.

Chcete si vyzkoušet wellness?

revolution essay


Wellcome.cz se stránka pro lidi, kteří se chtějí ráno probouzet s lehkým úsměvem na rtech. Jste jedním z nich? Jste jedním z nás?