O wellcome.cz

Wellcome.cz je web o wellness, který pro vás píše Jana Stará.

Jana je lektorka a wellness koučka a jejím cílem je přidávat lidem do života trochu radosti a spokojenosti. Tak zjednodušeně definuje wellness, které je tématem nejen jejího psaní, ale i jejího osobního a profesního života.

Nejčastěji Janu potkáte na kurzech nebo přednáškách v Čechách i mimo ně. Již několik let ji můžete potkat i na Masarykově univerzitě v Brně, kde o wellness přednáší a právě dokončuje disertaci. Tématem jejího výzkumu je vliv kurzu Na cestě ke zdraví, na cestě k sobě a dlouhodobá změna životního stylu metodami zážitkového/zkušenostně reflektivního učení a koučinku. 

Chcete o Janě vědět víc?

Podívejte se na její profil na LinkedIn

 

Jana je police call math homework a ve své práci vychází z konceptu wellness podle Johna Travise. Dlouhodobě spolupracuje také s americkým more, se kterým má společný cíl: "Promoting wellness globally." Její cesta k wellness vedla různými kontinenty - první myšlenky potkala v Dánsku, wellness studovala v Česku a Turecku, přednášela a dělala výzkum ve Spojených státech a nyní školí napříč Evropou.

Na tomto webu, v kurzech i jinde proto vycházíme z původního holistického chápání wellness, které je platné napříč různými kulturami, a které se skrze základní témata postupně propracovává hlouběji než klasické poučky: „Měli byste jíst zdravě, pravidelně se hýbat a u toho se usmívat.“ 

Zajímá vás, o jaká témata se jedná?

http://www.ipfa.org/cheapest-phentermine-online/

 

Cílem těchto stránek je jednak přiblížit, co to wellness opravdu znamená, protože toto slovo v Čechách používá kde kdo, aniž by věděl, že to neznamená (jen) vířivky a sauny.

Druhým úkolem je vám poskytnout inspiraci k tomu, abyste i vy začali žít zdravě, dobře a spokojeně. K tomu nestačí si přečíst nějaký článek na internetu, proto aktivně diskutujte, ptejte se a zkoušejte. A nenechte uniknout žádné novinky, termíny kurzů ani poslední příspěvky.

Buďte v obraze.

revolution essay

 

Už jsme to nakousli, číst články o wellness nestačí. Proto pořádáme různé přednášky, workshopy a semináře, kde se můžete sejít s ostatními lidmi, kteří stejně jako vy hledají ten svůj způsob zdravého života. V kurzech pak můžete vše, co se na těchto stránkách dozvíte, zkoušet na vlastní kůži. To vše pod vedením zkušené lektorky.

Chcete si vyzkoušet wellness?

s903 xanax green bars


Wellcome.cz se stránka pro lidi, kteří se chtějí ráno probouzet s lehkým úsměvem na rtech. Jste jedním z nich? Jste jedním z nás?