O wellcome.cz

Wellcome.cz je web o wellness, který pro vás píše Jana Nováková Stará.

Jana je lektorka a wellness koučka a jejím cílem je přidávat lidem do života trochu radosti a spokojenosti. Tak zjednodušeně definuje wellness, které je tématem nejen jejího psaní, ale i jejího osobního a profesního života.

Nejčastěji Janu potkáte na kurzech nebo přednáškách v Čechách i mimo ně. Již několik let ji můžete potkat i na Masarykově univerzitě v Brně, kde o wellness přednáší. Tématem jejího doktorského výzkumu byl vliv kurzu Na cestě ke zdraví, na cestě k sobě a dlouhodobá změna životního stylu metodami zážitkového/zkušenostně reflektivního učení a koučinku. 

Chcete o Janě vědět víc?

Podívejte se na její profil na LinkedIn

 

Jana je maturexmatch Michigan a ve své práci vychází z konceptu wellness podle Johna Travise. Dlouhodobě spolupracuje také s americkým revolution essay, se kterým má společný cíl: "Promoting wellness globally." Jako členka NWI International Standing Commitee usiluje o rozvoj wellness odvětví v Česku a Evropě. Její cesta k wellness vedla různými kontinenty - první myšlenky potkala v Dánsku, wellness studovala v Česku a Turecku, přednášela a dělala výzkum ve Spojených státech a nyní školí napříč Evropou.

Na tomto webu, v kurzech i jinde proto vychází z původního holistického chápání wellness, které je platné napříč různými kulturami, a které se skrze základní témata postupně propracovává hlouběji než klasické poučky: „Měli byste jíst zdravě, pravidelně se hýbat a u toho se usmívat.“ 

Zajímá vás, o jaká témata se jedná?

http://www.ipfa.org/cheapest-phentermine-online/

 

Cílem těchto stránek je jednak přiblížit, co to wellness opravdu znamená, protože toto slovo v Čechách používá kde kdo, aniž by věděl, že to neznamená (jen) vířivky a sauny. Druhým úkolem je vám poskytnout inspiraci k tomu, abyste i vy začali žít zdravě, dobře a spokojeně. K tomu ale nestačí si přečíst pár článků na internetu!

Proto pořádáme různé přednášky, workshopy a semináře, kde se můžete sejít s ostatními lidmi, kteří stejně jako vy, hledají ten svůj způsob zdravého života. V kurzech pak můžete vše, co se na těchto stránkách dozvíte, zkoušet na vlastní kůži. To vše pod vedením zkušené lektorky.

Chcete si vyzkoušet wellness?

more


Wellcome.cz se stránka pro lidi, kteří se chtějí ráno probouzet s lehkým úsměvem na rtech. Jste jedním z nich? Jste jedním z nás?