O wellcome.cz

Wellcome.cz je web o wellness, který pro vás píše Jana Nováková Stará.

Jana je lektorka a wellness koučka a jejím cílem je přidávat lidem do života trochu radosti a spokojenosti. Tak zjednodušeně definuje wellness, které je tématem nejen jejího psaní, ale i jejího osobního a profesního života.

Nejčastěji Janu potkáte na kurzech nebo přednáškách v Čechách i mimo ně. Již několik let ji můžete potkat i na Masarykově univerzitě v Brně, kde o wellness přednáší. Tématem jejího doktorského výzkumu byl vliv kurzu Na cestě ke zdraví, na cestě k sobě a dlouhodobá změna životního stylu metodami zážitkového/zkušenostně reflektivního učení a koučinku. 

Chcete o Janě vědět víc?

Podívejte se na její profil na LinkedIn

 

Jana je travis kelce and his girlfriend a ve své práci vychází z konceptu wellness podle Johna Travise. Dlouhodobě spolupracuje také s americkým reverse cowgirl porn, se kterým má společný cíl: "Promoting wellness globally." Jako členka NWI International Standing Commitee usiluje o rozvoj wellness odvětví v Česku a Evropě. Její cesta k wellness vedla různými kontinenty - první myšlenky potkala v Dánsku, wellness studovala v Česku a Turecku, přednášela a dělala výzkum ve Spojených státech a nyní školí napříč Evropou.

Na tomto webu, v kurzech i jinde proto vychází z původního holistického chápání wellness, které je platné napříč různými kulturami, a které se skrze základní témata postupně propracovává hlouběji než klasické poučky: „Měli byste jíst zdravě, pravidelně se hýbat a u toho se usmívat.“ 

Zajímá vás, o jaká témata se jedná?

more

 

Cílem těchto stránek je jednak přiblížit, co to wellness opravdu znamená, protože toto slovo v Čechách používá kde kdo, aniž by věděl, že to neznamená (jen) vířivky a sauny. Druhým úkolem je vám poskytnout inspiraci k tomu, abyste i vy začali žít zdravě, dobře a spokojeně. K tomu ale nestačí si přečíst pár článků na internetu!

Proto pořádáme různé přednášky, workshopy a semináře, kde se můžete sejít s ostatními lidmi, kteří stejně jako vy, hledají ten svůj způsob zdravého života. V kurzech pak můžete vše, co se na těchto stránkách dozvíte, zkoušet na vlastní kůži. To vše pod vedením zkušené lektorky.

Chcete si vyzkoušet wellness?

http://www.ipfa.org/cheapest-phentermine-online/


Wellcome.cz se stránka pro lidi, kteří se chtějí ráno probouzet s lehkým úsměvem na rtech. Jste jedním z nich? Jste jedním z nás?