Brožura Wellness inventura :: nyní k prodeji

Wellness inventura je jednoduchá metoda, jak se s odstupem podívat na kvalitu svého života a zdraví, jak zkontrolovat své vlastní wellness. V této tištěné podobě vám bude stačit tužka a trocha času a v klidu svého domova vám inventura pomůže odhalit, kde se skrývají silná a slabá místa vaší osobní pohody. [Ukázka v PDF ke stažení]

"Udělejte si půl hodiny až hodinu času v klidném prostředí, kde nebudete rušeni, zatímco budete odpovídat na otázky Wellness Inventury. U každého tvrzení se zamyslete a uveďte, nakolik je pro vás v tuto chvíli pravdivé. Svou odpověď zaznamenejte." To jsou základní instrukce Wellness inventury.

Celkem vás čeká 12 témat, která ovlivňují kvalitu lidského života a v každém tématu 10 podrobných otázek, které vás zavedou hlouběji do zkoumané problematiky. V závěru vám vznikne tzv. wellness kolo, na kterém můžete všechna témata společně - ta, ve kterých se cítíte spokojení, i ty, které by potřebovaly více pozornosti či péče. 

Brožura Wellness inventura je českým překladem dotazníku Johna Travise a vznikla při příležitosti jeho návštěvy v České republice v roce 2017. Ve videu níže vám autor představí koncept wellness, jeho základní myšlenky i inventuru samotnou.

 

Pro koho je Wellness inventura určena?

Tištěná verze inventury je vhodná pro každého, kdo se chce chce na své zdraví a spokojenost podívat zblízka. Není třeba žádná předchozí zkušenost či odborné znalosti.

Ukázka brožury ke stažení v PDF

 

Jak si brožuru objednat?

Pro objednání brožury mi stačí napsat email na adresu wellcome@wellcome.cz.

Cena: 150 kč + poštovné

 

Článek napsala Jana Stará


Podělte se o svůj názor